Bannerki.pl
System wymiany bannerów

Strona główna | Nowe konto | Sprawdź statystyki/Edytuj konto | Regulamin | Kontakt

Regulamin Bannerki.pl:

1. Każdy ma prawo zamieścić swój banner reklamowy, pod warunkiem, że banner znajduje się na serwerze na terenie Polski z wyjątkiem banerów o treściach erotycznych, pornograficznych, obraźliwych, oraz niezgodnych z prawem.

2. Warunkiem aktywacji konta (po wcześniejszej rejestracji) jest umieszczenie specjalnego kodu, który spowoduje wyświetlanie się reklam innych uczestników systemu na stronie użytkownika. Każdy otrzymuje swój kod w czasie rejetracji nowego konta.

3. W zamian za wyświetlenie reklam innych uczestników na stronie użytkownika zostaną wyświetlone jego banery na stronach należacych do systemu. Banner powinien znajdować się na stronie w widocznym miejscu, możliwie jak najwyżej.

4. Celem zwiększenia ilości punktów możliwe jest powielanie kodu na kilku stronach. W tym przypadku należy zmodyfikować kod według opisu.

5. Możliwe jest zamieszczenie kilku banerów reklamowych, które będą wyświetlane rotacyjnie. W tym celu należy wpisać ich adresy w formularzu edycji konta.

6. Zabrania się sztucznego zwiększania ilości naliczanych punktów poprzez umieszczanie na stronie tylko samych linków, skryptów automatycznie odświeżających stronę, oraz umieszczania na stronie więcej niż jednego bannera w systemie.

7. Administrator zastrzega sobie prawo do usunięcia konta bez podania powodów. W szczególności konto zostanie usunięte w przypadku stwierdzenia łamania przez jego użytkownika postanowień niniejszego regulaminu. Administrator nie odpowada również za ewentualne szkody wynikłe z korzystania z systemu. Administrator systemu nie odpowiada za treść reklam.


© Copyright 2002 - 2021 by Bannerki.pl. All Rights Reserved.